Leírás és Paraméterek
Könnyű, mindössze 1 kg-os állvány utazáshoz, 3kg-os terhelhetőséggel.
A természetfotósok, kirándulók nagy többsége nem cipel nagyobb súlyt mint amennyit ez az állvány elbír.
Egyenetlen terepen is stabilan tart a 3 fokozatú állványláb beállításának. A gömbfej cseretalpas.
Főbb jellemzők:
- Kihúzható gomb dőlésszög-beállítás, amely biztosítja az egyes lábak egyszeri beállítását.
- A felvonó tipikus szabályozó kialakítása, amely a különböző csillapítási hatásokat kínálja, a kamera súlyától függően.
- Középső oszlop, megvalósítva a legalacsonyabb szögből történő felvételt.
- Flip lábrögzítő rendszer, amely kényelmesebb lábkezelést biztosít.
- Gömbfej fogantyú rögzített klipszel, duplán megvédi a kamerát a balesettől.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 3kg |
| Tömeg | 1.1kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 3 év |
| Súly | 1,11 kg |
| Szín | Fekete |
| Összecsukott hossz | 540 mm |
| Lábtagok száma | 3 |
| Gömbfej mozgásirányok | 3 irányú |
| Maximális magasság | 1315 mm |
| Jellemzők | Könnyű, nagy stabilitású |
| Márka | Benro |
Vélemények
Viltrox Vintage Z1 manuális vaku
Kenko Advanced Filter DOP UV Szűrő DJI Osmo Pocket-hez
Kenko Advanced Filter DOP IRND32 Szűrő DJI Osmo Pocket-hez
Leírás
Könnyű, mindössze 1 kg-os állvány utazáshoz, 3kg-os terhelhetőséggel.
A természetfotósok, kirándulók nagy többsége nem cipel nagyobb súlyt mint amennyit ez az állvány elbír.
Egyenetlen terepen is stabilan tart a 3 fokozatú állványláb beállításának. A gömbfej cseretalpas.
Főbb jellemzők:
- Kihúzható gomb dőlésszög-beállítás, amely biztosítja az egyes lábak egyszeri beállítását.
- A felvonó tipikus szabályozó kialakítása, amely a különböző csillapítási hatásokat kínálja, a kamera súlyától függően.
- Középső oszlop, megvalósítva a legalacsonyabb szögből történő felvételt.
- Flip lábrögzítő rendszer, amely kényelmesebb lábkezelést biztosít.
- Gömbfej fogantyú rögzített klipszel, duplán megvédi a kamerát a balesettől.
