Youtube videók
Leírás és Paraméterek
A FeiyuTech Feiyu Pocket 3 akciókamerája a lehetőségek tárházát kínálja Neked! A szabadon levehető/mozgatható kamerafejtől garantáltan el fogod veszteni a fejed!
12 Megapixeles kamerája Sony CMOS 1/2.3" szenzorán keresztül gyönyörű minőségű és színvilágú videókat készíthetsz: akárhová rögzíted, a mountain bike-od bukósisakjára vagy egy mellkas hámra, az eszköz 3 tengelyes stabilizátorának hála a rázkódás nem fogja elrontani a felvételeid minőségét!
Mágnesezettségének köszönhetően fémfelületekre is felhelyezheted, így váratlan és izgalmas nézőpontokból készíthetsz felvételeket, legyen az pl. az autód motorháztetője vagy egy villanyoszlop, ami mellett elsuhansz gördeszkáddal!
- Vezetéknélküli és moduláris dizájn
- 3 tengelyes stabilizálás
- 4K/60fps videó, 12MPx fotó
- 130° Super-Wide látómező (FOV)
- 12m maximális távolságon belüli vezeték nélküli jeltovábbítás
- Távirányítás a markolaton vagy applikáción keresztül
- Mágnesezett talpú kamera
| Tömeg | 0.55kg |
| Garancia | 2 év |
| Képérzékelő | 1/2,5"-típusú CMOS |
| Képstabilizálás | Integrált 3 tengelyes gimbal |
| Állókép támogatás | JPEG / DNG |
| Belső tárhely | Nem |
| Média/memóriakártya nyílás | Egyetlen foglalat - microSD/microSDHC (UHS-I) [512 GB maximum / U3/V30 vagy gyorsabb] |
| Akkumulátor típusa | Beépített lítium-ion akkumulátor, 7,4 VDC |
| Képalkotás | Képérzékelő - 1/2,5"-típusú CMOS |
| Szenzor felbontása | hatékony:12 megapixel |
| Optika gyújtótávolság | 12 mm (35 mm-es egyenérték) |
| Fix fókusz | Igen |
| Látószög | Ultra széles:130° |
| Felvétel | Belső rögzítési módok - MP4/MOV *** |
| 3840 x 2160, 23,98/25/50/47,95/29,97/59,94 fps, | |
| 2720 x 1520, 23,98/25/50/47,95/29,97/59,94 fps | |
| 1920 x 1080 23,98/25/50/47,95/29,97/120/59,94 fps | |
| Hangfelvétel | |
| AAC | 48-Csatorna |
| IP adatfolyam | Nem |
| Expozíció-szabályozás | ISO érzékenységi tartomány *** Fotó/Videó *** 100 és 3200 ISO között |
| Intervallum felvétel | Nem |
| Videó I/O | Nem |
| Audio I/O | Nem |
| Teljesítmény I/O | 1x USB-C bemenet |
| Egyéb I/O | Nem |
| Távirányító | Nem |
| Mobilalkalmazással kompatibilis | Igen - Android és iOS |
| Alkalmazás neve | Feiyu Cam |
| Vezeték nélküli | Wi-Fi |
| *Beépített akkumulátor *** beépített lítium-ion akkumulátor, 7,4 VDC | |
| Töltési idő | 1,5 óra |
| Becsült akkumulátor-élettartam | 1 óra |
| Fény - Nem | |
| Állvány rögzítési menet | 1x 1/4"-20 mama (alul) |
| Méretek (Sz x Ma x Mé) | 60,3 x 46,5 x 32,6 mm |
Vélemények
Tenba Cineluxe Roller 21 gurulós fotóstáska
Feiyu-tech SCORP Mini 2 - háromtengelyes kamerastabilizátor (fekete)
Think Tank Shape Shifter 15 V2.0 moduláris hátizsák
Leírás
A FeiyuTech Feiyu Pocket 3 akciókamerája a lehetőségek tárházát kínálja Neked! A szabadon levehető/mozgatható kamerafejtől garantáltan el fogod veszteni a fejed!
12 Megapixeles kamerája Sony CMOS 1/2.3" szenzorán keresztül gyönyörű minőségű és színvilágú videókat készíthetsz: akárhová rögzíted, a mountain bike-od bukósisakjára vagy egy mellkas hámra, az eszköz 3 tengelyes stabilizátorának hála a rázkódás nem fogja elrontani a felvételeid minőségét!
Mágnesezettségének köszönhetően fémfelületekre is felhelyezheted, így váratlan és izgalmas nézőpontokból készíthetsz felvételeket, legyen az pl. az autód motorháztetője vagy egy villanyoszlop, ami mellett elsuhansz gördeszkáddal!
- Vezetéknélküli és moduláris dizájn
- 3 tengelyes stabilizálás
- 4K/60fps videó, 12MPx fotó
- 130° Super-Wide látómező (FOV)
- 12m maximális távolságon belüli vezeték nélküli jeltovábbítás
- Távirányítás a markolaton vagy applikáción keresztül
- Mágnesezett talpú kamera