Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Mielőtt belevágnál, ajánljuk, hogy nézd meg az alábbi tutorial videót!
Pár perc, és sokkal magabiztosabban fogod használni a terméket!
Ha kérdésed lenne, vagy elakadtál, kérd kollégáink segítségét, akár személyesen, akár telefonon, akár e-mailben!
Főbb tulajdonságok:
- 2,5 kg Maximális terhelhetőség
- Beépített AI nyomkövető modul
- L alakú 2.0 gyorskioldó rendszer
- Gyors vertikális telepítés portrémódhoz (TikTok, Instagram)
- SCORP T alakú integrált fogantyú
- 1,3 hüvelykes OLED érintőképernyő és továbbfejlesztett joystick
- Vezetékes és Bluetooth kameravezérlés
További jellemzők:
- Masszív és strapabíró de mégis könnyű önsúlyt eredményező anyagfelhasználás/kialakítás
- Motorja a tükrös és nagyobb méretű tükör nélküli (DSLR + MILC) kamerák dimenzióihoz lett tervezve
- Irányíthatjuk az eszközt a joystick-kal gimbalról, az érintőképernyős kijelzőről vagy a Feiyu Scorp applikáción keresztül.
- Stabilizálási módok: PF (Pan Follow)/PTF (Pan Tilt Follow)/FPV (First Person View)/Lock/FFW (Flash Forward)
- 13 óra üzemidő
- Tartozék markolat, ami háromlábú állvány is egyben
- 3 tengelyes motorzár kialakítás a kényelmes egyensúly és tárolás érdekében.
- Teljesen új "2.0" gyorskioldó rendszer, amely támogatja a gyors függőleges installt.
- Integrált kényelmes markolat, amely különböző szögekben segít megdönteni a gimbalt, hogy többféle, változatosabb nézőpontú jeleneteket rögzíthessünk.
- Érintőképernyős működés APP nélkül a paraméterek közvetlen beállításához és a követési mód megváltoztatásához.
- AI nyomkövető modul: a gimbal-ba integrált mesterséges intelligencián alapuló követő-modullal lehetséges a gyors és kényelmes tartalomgyártás, nem kell külön telepíteni külső eszközt.
| Tömeg | 2.1kg |
| Garancia | 3 év |
| Terhelhetőség | 5,5 font / 2,5 kg |
| Tengelyek száma | 3:dőlés (döntés), gurulás, dőlés (pan) |
| Forgatási tartomány | |
| Mechanikai tartomány | |
| Dőlésszög | 320° |
| Hengerforgás | 320° |
| Körbefordulás (Pan) | 360° - korlátlan |
| Szabályozható tartomány | Dőlésszög:231° (-51-180°), Roll:72° (-36-36°), Lefordulás (Pan):360° korlátlan |
| Kompatibilitás | Kameravezérlés Kompatibilis modelleken (lásd a teljes kompatibilitási listát) |
| Kapcsolódás | Bemenetek/kimenetek:1x USB-C (vezérlő), 2x USB-C bemenet, 1x USB-C kimenet, 1x USB-C (tápellátás) bemenet |
| Vezeték nélküli protokoll | Bluetooth (meghatározatlan típus) |
| Mobilalkalmazással kompatibilis | Igen - Android és iOS |
| Alkalmazás neve | SCORP |
| Akkumulátor elemtípus | 1x Beépített |
| Akkumulátor-kapacitás | 2500 mAh |
| Akkumulátor üzemidő | kb. 13 óra |
| Az akkumulátor töltési ideje | 1,6 óra |
| Akkumulátor kémia | Lítium |
| Táplálás | 6,8-8,4 VDC |
| Üzemi hőmérséklet | 14-113°F / -10-45°C |
| Kijelző típusa | Fix érintőképernyős LCD |
| Anyagok | Alumínium |
| Rögzítés | 3 x 1/4"-20 mama |
| Méretek | 12 x 9,8 x 6 hüvelyk / 306 x 250 x 152 mm |
| Összecsukva | 10,2 x 10,1 x 2,8 hüvelyk / 260 x 257 x 71 mm |
| Súly | 2,36 font / 1,07 kg (állvány nélkül) |
Vélemények
Newell Pearl AC 283 Wh PD 60 W
Wandrd Prvke 31 l Photography Bundle v2 Yuma Tan (krémszínű) Hátizsák
Feiyu-tech SCORP Mini 2 KIT - 3 tengelyes kamerastabilizátor szett (fehér)
Leírás
Mielőtt belevágnál, ajánljuk, hogy nézd meg az alábbi tutorial videót!
Pár perc, és sokkal magabiztosabban fogod használni a terméket!
Ha kérdésed lenne, vagy elakadtál, kérd kollégáink segítségét, akár személyesen, akár telefonon, akár e-mailben!
Főbb tulajdonságok:
- 2,5 kg Maximális terhelhetőség
- Beépített AI nyomkövető modul
- L alakú 2.0 gyorskioldó rendszer
- Gyors vertikális telepítés portrémódhoz (TikTok, Instagram)
- SCORP T alakú integrált fogantyú
- 1,3 hüvelykes OLED érintőképernyő és továbbfejlesztett joystick
- Vezetékes és Bluetooth kameravezérlés
További jellemzők:
- Masszív és strapabíró de mégis könnyű önsúlyt eredményező anyagfelhasználás/kialakítás
- Motorja a tükrös és nagyobb méretű tükör nélküli (DSLR + MILC) kamerák dimenzióihoz lett tervezve
- Irányíthatjuk az eszközt a joystick-kal gimbalról, az érintőképernyős kijelzőről vagy a Feiyu Scorp applikáción keresztül.
- Stabilizálási módok: PF (Pan Follow)/PTF (Pan Tilt Follow)/FPV (First Person View)/Lock/FFW (Flash Forward)
- 13 óra üzemidő
- Tartozék markolat, ami háromlábú állvány is egyben
- 3 tengelyes motorzár kialakítás a kényelmes egyensúly és tárolás érdekében.
- Teljesen új "2.0" gyorskioldó rendszer, amely támogatja a gyors függőleges installt.
- Integrált kényelmes markolat, amely különböző szögekben segít megdönteni a gimbalt, hogy többféle, változatosabb nézőpontú jeleneteket rögzíthessünk.
- Érintőképernyős működés APP nélkül a paraméterek közvetlen beállításához és a követési mód megváltoztatásához.
- AI nyomkövető modul: a gimbal-ba integrált mesterséges intelligencián alapuló követő-modullal lehetséges a gyors és kényelmes tartalomgyártás, nem kell külön telepíteni külső eszközt.