Leírás és Paraméterek
A Weeylite Sprite 20 áttekintése
A Weeylite Sprite 20 RGB LED panelje 8 x 10 x 1" méretű, és széles körű színszabályozással rendelkezik. Használható oldalsó lámpaként, drámai főfényként vagy nehezen hozzáférhető helyeken való világításként. A lámpa rendelkezik 2500 és 8500K közötti kiterjedt CCT színtartomány szimulációval a környezeti fény kezelésére, más lámpatestek fényének utánzására, vagy kreatív effektusok létrehozására. A panel 0-tól 100%-ig szabályozható árnyalattal, színtelítettséggel és intenzitás-szabályozással rendelkezik, és bár ezeket a beállításokat helyileg módosíthatod a lámpatesten, távolról is elvégezheted ezeket Bluetooth-alkalmazáson vagy a mellékelt távirányítón keresztül.
A Sprite emellett 17 speciális effektussal is büszkélkedik (vaku, filmnézés fényei, tábortűz, megkülönböztető jelzések, stb.). A Sprite 20 hálózati adapterével vagy két külön vásárolt NP-F akkumulátorral működik, ha a hálózati tápellátás nem elérhető.
| Áramforrás | DC 18V/3.5A ○ 5.5-2.5mm, NP-F550/F750/F970(külön megvásárolható tartozék) |
| Fényáram | 2600LM |
| Gyártó | Weeylite |
| HSS | Nem |
| Színhőmérséklet | 2500K~8500K |
| TLCI | ≥95(RA) |
| Vaku funkció | Nem |
| Anyag | Nylon |
| Tömeg | 0.53kg |
| Méret | 260*200*29mm |
| Garancia | 1 év |
| Áramforrás | DC 18V/3.5A 0 5.5-2.5mm, NP-F550/F750/F970 (külön megvásárolható tartozék) |
| Fényáram | 2600LM |
| Teljesítmény | 30W |
| Gyártó | Weeylite |
| HSS | Nem |
| Színhőmérséklet | 2500K~8500K |
| TLCI | 95(RA) |
| Vaku funkció | Nem |
| Anyag | Nylon |
| Tömeg | 0.53kg |
| Méret | 260*200*29mm |
| Garancia | 1 év |
| ************* | |
| Szűrők | Lágy diffúzió (beépített) |
| Tartozék tároló tok | Nem |
| Lumen | 3500 (@5500 K) |
| Fotometria | 89 fc / 980 Lux 3,3' / 1 m-en *** 232 fc / 2500 Lux 1,6' / 0,5 m-nél |
| Színhőmérséklet | 2500 és 8500 K között |
| Szín módok | RGB, nappali fény, volfrám |
| Színpontossági szabvány | CRI 95 |
| Sötétítés | Beépített fényerő-szabályozó (folyamatos) • 0-100% |
| Hűtőrendszer | Passzív |
| Beépített Flash | Nem |
| Esernyőtartó | Nem |
| Kapcsolódás | Vezeték nélküli távirányító, Bluetooth, Rádió/RF *A távirányítót tartalmazza |
| Mobilalkalmazással kompatibilis | Igen |
| Vezeték nélküli csatornák | 19 |
| Vezeték nélküli csoportok | 6 |
| Tápellátás és I/O | Áramforrás - AC-DC adapter (tartozék), Akkumulátor (nem tartozék) |
| Bemenetek/kimenetek | |
| 1x barrel / koax táp bemenet | |
| Akkumulátor plate típusa | 2x Sony L-Series / NP-F (beépített) |
| Akkumulátor | 2x slot újratölthető akkumulátornak (akkumulátor nem tartozék) |
| Bemeneti teljesítmény | 18 V DC 2 A-en |
| Adapter/kábel mellékelve | igen - 1x USA Type-A/B - Hordó / Koaxiális AC - DC adapter |
| Inline kapcsoló | Nem |
| Power Pass-Thru | Nem |
| Energiafelhasználás | 40 W (maximum) |
| Beépítési | Rögzítő szerelés - 1x 1/4"-20 mama |
| Mellékelt Adapter | 1x forgatható rögzítés:5/8"-os vevő 1/4"-20-as csavarral |
| Kijelző | LCD |
| Méretek | 26 x 20 x 2,9 cm (rögzítő) |
| Súly | 0,5 kg |
| Csomag súlya | 0,99 kg |
Vélemények
Wandrd D1 Fanny Pack öv- és válltáska - Orange
Wandrd D1 Fanny Pack öv- és válltáska - Green
Wandrd D1 Fanny Pack öv- és válltáska - Yuma Tan (krém) színben
Leírás
A Weeylite Sprite 20 áttekintése
A Weeylite Sprite 20 RGB LED panelje 8 x 10 x 1" méretű, és széles körű színszabályozással rendelkezik. Használható oldalsó lámpaként, drámai főfényként vagy nehezen hozzáférhető helyeken való világításként. A lámpa rendelkezik 2500 és 8500K közötti kiterjedt CCT színtartomány szimulációval a környezeti fény kezelésére, más lámpatestek fényének utánzására, vagy kreatív effektusok létrehozására. A panel 0-tól 100%-ig szabályozható árnyalattal, színtelítettséggel és intenzitás-szabályozással rendelkezik, és bár ezeket a beállításokat helyileg módosíthatod a lámpatesten, távolról is elvégezheted ezeket Bluetooth-alkalmazáson vagy a mellékelt távirányítón keresztül.
A Sprite emellett 17 speciális effektussal is büszkélkedik (vaku, filmnézés fényei, tábortűz, megkülönböztető jelzések, stb.). A Sprite 20 hálózati adapterével vagy két külön vásárolt NP-F akkumulátorral működik, ha a hálózati tápellátás nem elérhető.