Leírás és Paraméterek
A Newell KickAir egy prémium minőségű, 4-az-1-ben multifunkciós autós segédeszköz, amely nélkülözhetetlen társ lehet hosszabb utakon, mindennapi ingázásnál vagy akár kempingezésnél is. Egy robusztus, 20 000 mAh kapacitású akkuval rendelkezik, ami nemcsak az autó indítását teszi lehetővé erős, max. 2000 A csúcserővel, hanem a beépített power bankként is szolgál, USB-C 65 W PD és két USB-A 18 W QC porton keresztül képes okostelefont, táblagépet vagy akár laptopot is tölteni.
A készülék kompresszora akár 11 bar (160 PSI) nyomást is elér, és több automatikus fújási üzemmódot kínál (autó, motor, kerékpár, labda), továbbá manuális beállítási lehetőséget is ad a célérték eléréséhez. A beépített három-féle LED világítási mód (folyamatos fény, villogó, SOS) növeli a látást és a biztonságot rossz fényviszonyok között. A backlit LCD kijelzőn folyamatosan nyomon követhetők az aktuális paraméterek és a nyomásértékek több egységben is (bar, PSI, kPa, kg/cm²).
A KickAir hőmérséklet-ellenállása −20 °C-tól +60 °C-ig terjed, ami biztosítja a megbízható működést szélsőséges körülmények között is. A fejlett biztonsági rendszer megvédi a felhasználót és az autót túlterhelés, rövidzárlat, túlmelegedés, fordított polaritás és egyéb veszélyek ellen. A készülék kompakt mérete és masszív, fogantyús hordozóháza révén könnyen tárolható a csomagtartóban vagy az utastérben.
| Modell | Newell KickAir Jump Starter |
| Akkumulátor kapacitása | 20 000 mAh / 74 Wh |
| Indítóáram (folyamatos) | 1 200 A |
| Csúcserő (Peak Current) | 2 000 A |
| USB-C port | Power Delivery 65 W (5 V/3 A, 9 V/3 A, 12 V/3 A, 15 V/3 A, 20 V/3,25 A) |
| USB-A portok (×2) | Quick Charge 18 W (5 V/3 A, 9 V/2 A, 12 V/1,5 A) |
| Maximális nyomás (kompresszor) | 11 bar / 160 PSI |
| Kompresszor teljesítmény | 100 W |
| Töltési idő | kb. 2 óra (USB-C 65 W-tal) |
| Működési hőmérséklet | −20 °C – +60 °C |
| Méretek | 233 × 124 × 55 mm |
| Súly | 1 900 g |
| Tartozékok | indítókábelek, pumpa tömlő és 3 adapter, kemény zip-táska, USB-A → USB-C és USB-C → USB-C kábelek |
Fontos tudnivalók az akkumulátorokról
Vélemények
Newell GP12 külső akkumulátor - laptop powerbank 24000 mAh PD 60 W
Newell BP-V47 SLIM V-Mount akkumulátor
Leírás
A Newell KickAir egy prémium minőségű, 4-az-1-ben multifunkciós autós segédeszköz, amely nélkülözhetetlen társ lehet hosszabb utakon, mindennapi ingázásnál vagy akár kempingezésnél is. Egy robusztus, 20 000 mAh kapacitású akkuval rendelkezik, ami nemcsak az autó indítását teszi lehetővé erős, max. 2000 A csúcserővel, hanem a beépített power bankként is szolgál, USB-C 65 W PD és két USB-A 18 W QC porton keresztül képes okostelefont, táblagépet vagy akár laptopot is tölteni.
A készülék kompresszora akár 11 bar (160 PSI) nyomást is elér, és több automatikus fújási üzemmódot kínál (autó, motor, kerékpár, labda), továbbá manuális beállítási lehetőséget is ad a célérték eléréséhez. A beépített három-féle LED világítási mód (folyamatos fény, villogó, SOS) növeli a látást és a biztonságot rossz fényviszonyok között. A backlit LCD kijelzőn folyamatosan nyomon követhetők az aktuális paraméterek és a nyomásértékek több egységben is (bar, PSI, kPa, kg/cm²).
A KickAir hőmérséklet-ellenállása −20 °C-tól +60 °C-ig terjed, ami biztosítja a megbízható működést szélsőséges körülmények között is. A fejlett biztonsági rendszer megvédi a felhasználót és az autót túlterhelés, rövidzárlat, túlmelegedés, fordított polaritás és egyéb veszélyek ellen. A készülék kompakt mérete és masszív, fogantyús hordozóháza révén könnyen tárolható a csomagtartóban vagy az utastérben.