Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 60mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 2.5kg |
| Tömeg | 2.1kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 165.1cm |
| Szállítási méret | 64cm |
| Legalacsonyabb állás | 54.1cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro TTOR03CGX25 Tortoise 03C + GX25 állvány szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
104.990 Ft
