Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 4kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 160cm |
| Legalacsonyabb állás | 30cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A373FBS8PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
229.989 Ft
