Leírás és Paraméterek
Benro C3883TS6PRO szénszálas videó állvány szett
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 3.7kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 182cm |
| Legalacsonyabb állás | 34cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro C3780TN Combination 3 carbon állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
237.490 Ft
Leírás
Benro C3883TS6PRO szénszálas videó állvány szett
