Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 28.6mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 18kg |
| Tömeg | 1.74kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 168.5cm |
| Szállítási méret | 64cm |
| Legalacsonyabb állás | 48.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A2883FS4PRO AERO alumínium videó állvány szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 25.
134.990 Ft
Benro Tortoise 24C karbon állvány GX30 gömbfejjel
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 25.
129.990 Ft
