Leírás és Paraméterek
A legfejlettebb fotóállványok részeként a Mach3 TMA28AB2 állványkészlet ötvözi a klasszikus dizájnt a fejlett anyagokkal. A nagy teljesítményű csavarok és a magnézium öntvények teszik ezt az alumínium állványt ideálissá beltéri vagy kültéri fotózásokhoz. A készlet tartalmaz egy gömbfejet is egy Arca-Swiss stílusú cseretalppal. A gömbfejen külön állítható a frakció erőssége és a vízszintes pásztázás ellenállása.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 14kg |
| Tömeg | 2.2kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 165cm |
| Szállítási méret | 53cm |
| Legalacsonyabb állás | 32cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro GoPlus FGP28AB2 alumínium állvány szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
119.990 Ft
BENRO FBAT 15 5 SZEKCIÓS CARBON ÁLLVÁNY + VX20 szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
119.990 Ft
Leírás
A legfejlettebb fotóállványok részeként a Mach3 TMA28AB2 állványkészlet ötvözi a klasszikus dizájnt a fejlett anyagokkal. A nagy teljesítményű csavarok és a magnézium öntvények teszik ezt az alumínium állványt ideálissá beltéri vagy kültéri fotózásokhoz. A készlet tartalmaz egy gömbfejet is egy Arca-Swiss stílusú cseretalppal. A gömbfejen külön állítható a frakció erőssége és a vízszintes pásztázás ellenállása.
