Leírás és Paraméterek
Professzionális 3 lábú karbon, magnézium anyagú állvány, csavarzáras rögzítéssel. Egymástól függetlenül állítható, és 3 állásban terpeszthető lábak, hogy szűk helyiségben, szabálytalan felületen is stabilan álljon. Az egyik láb kicsavarható, és monopoddá alakítható, így két állványt kapunk egy áráért. A középoszlop magassága állítható, vagy akár fordítva is behelyezhető. Az állványhoz jár még csavaros tüskés lábvégek vagy gumírozott, szervizkészlet, egy rövid középoszlop, és egy bélelt állványtáska.
| Átmérő | 32.4mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 16kg |
| Tömeg | 2.05kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 177cm |
| Szállítási méret | 75.9cm |
| Legalacsonyabb állás | 41cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Benro Induro CF 303 szénszálas állvány
Benro A3883TS6PRO alumínium videó állvány szett
Leírás
Professzionális 3 lábú karbon, magnézium anyagú állvány, csavarzáras rögzítéssel. Egymástól függetlenül állítható, és 3 állásban terpeszthető lábak, hogy szűk helyiségben, szabálytalan felületen is stabilan álljon. Az egyik láb kicsavarható, és monopoddá alakítható, így két állványt kapunk egy áráért. A középoszlop magassága állítható, vagy akár fordítva is behelyezhető. Az állványhoz jár még csavaros tüskés lábvégek vagy gumírozott, szervizkészlet, egy rövid középoszlop, és egy bélelt állványtáska.
