Youtube videók
Leírás és Paraméterek
A Benro Mach3 TMA47AXL egy extra hosszú, 3 szekciós alumínium állvány a profi és haladó fotósok számára, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a stabilitás és teherbírás terén. A masszív, alumíniumból készült lábak csavarzáras rögzítéssel gyorsan és biztonságosan állíthatók, stabil tartást biztosítva nehéz felszerelések esetén is — akár 20 kg-ig terhelhető!
A középoszlop cserélhető rövid változatra, így alacsony perspektívából is fotózhatsz anélkül, hogy az állvány sok helyet foglalna. A csúszásmentes gumi talpak könnyen cserélhetők fém tüskére, ami kültéri terepen, puha talajon vagy fagyott felszínen egyaránt növeli a stabilitást. A tetején található 3/8"-16 menetes csatlakozással tetszőleges fej vagy adapter rögzíthető, így a rendszer rugalmasan bővíthető extra tartozékokkal.
Ez az állvány tehát ideális választás természet és sportfotózáshoz, nagy teleobjektíves rendszerekhez vagy akár stúdió- és tájképfelvételekhez, ahol a magasság és a stabilitás kulcsfontosságú.
| Átmérő | 45mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 20kg |
| Tömeg | 3.1kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 216cm |
| Szállítási méret | 79.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 15cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
| Anyag | alumínium ötvözet |
| Teherbírás | max. 20 kg (44,1 lb) |
| Maximális munkamagasság | kb. 216,2 cm |
| Max. magasság középoszloppal | kb. 216,2 cm |
| Magasság középoszlop nélkül | kb. 180,6 cm |
| Minimális munkamagasság | kb. 47,5 cm |
| Összecsukott hossz | kb. 79,5 cm |
| Súly | kb. 3,1 kg |
| Láb szekciók | 3 |
| Lábzár | csavaros twist lock |
| Talp | cserélhető gumi / fém tüskék |
| Fej csatlakozás | 3/8"-16 menetes csatlakozó |
Vélemények
Benro FBAT 24C 4 szekciós szénszálas állvány
Leírás
A Benro Mach3 TMA47AXL egy extra hosszú, 3 szekciós alumínium állvány a profi és haladó fotósok számára, akik nem szeretnének kompromisszumot kötni a stabilitás és teherbírás terén. A masszív, alumíniumból készült lábak csavarzáras rögzítéssel gyorsan és biztonságosan állíthatók, stabil tartást biztosítva nehéz felszerelések esetén is — akár 20 kg-ig terhelhető!
A középoszlop cserélhető rövid változatra, így alacsony perspektívából is fotózhatsz anélkül, hogy az állvány sok helyet foglalna. A csúszásmentes gumi talpak könnyen cserélhetők fém tüskére, ami kültéri terepen, puha talajon vagy fagyott felszínen egyaránt növeli a stabilitást. A tetején található 3/8"-16 menetes csatlakozással tetszőleges fej vagy adapter rögzíthető, így a rendszer rugalmasan bővíthető extra tartozékokkal.
Ez az állvány tehát ideális választás természet és sportfotózáshoz, nagy teleobjektíves rendszerekhez vagy akár stúdió- és tájképfelvételekhez, ahol a magasság és a stabilitás kulcsfontosságú.
