Leírás és Paraméterek
BENRO DIGITAL TRIPOD T560N ÁLLVÁNY
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 2.5kg |
| Tömeg | 1.34kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 143.5cm |
| Szállítási méret | 57cm |
| Legalacsonyabb állás | 53cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 3 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
BENRO DIGITAL TRIPOD T560N ÁLLVÁNY
