Leírás és Paraméterek
Könnyű fotó és videó állvány általános felhasználásra. A fej körbeforgatható és cserelappal ellátott. Fekvő és álló felvétel is készíthető vele. Szállító és védő tok tartozik hozzá.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 1.47kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 155cm |
| Szállítási méret | 51.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 48cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
MeFoto Sidekick Pocket Black okostelefon tartó
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
19.990 Ft
Leírás
Könnyű fotó és videó állvány általános felhasználásra. A fej körbeforgatható és cserelappal ellátott. Fekvő és álló felvétel is készíthető vele. Szállító és védő tok tartozik hozzá.
