Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 20mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 1.2kg |
| Lábtagok száma | 5 |
| Maximális magasság | 130cm |
| Szállítási méret | 31.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 31cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
BENRO TSL08AN00 Slim Állvány szett N00 fejjel
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
39.990 Ft
Leírás
