Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Roadtrip Pro - alumínium állvány. A MeFoto Pro állványok készen állnak az utazásra bármilyen fotós kalandon. Bármikor monopoddá alakíthatod az állványodat, csak tekerd le a megjelölt lábat és csatlakoztasd hozzá a középoszlopot.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Garancia | 10 év |
| Teherbírás | 8 kg |
| Magasság | 152,5 cm |
| Monopoddá alakítva | 158 cm |
| Szállítási méret | 53,5 cm |
| Tömeg | 1,64 kg |
Vélemények
Benro FBAT15A + VX20 5 szekciós alumínium állvány szett
Leírás
Roadtrip Pro - alumínium állvány. A MeFoto Pro állványok készen állnak az utazásra bármilyen fotós kalandon. Bármikor monopoddá alakíthatod az állványodat, csak tekerd le a megjelölt lábat és csatlakoztasd hozzá a középoszlopot.