Leírás és Paraméterek
Típus: 3 lábú állvány
Láb: 2 szekciós
Állvány fej típus: gömb fej (QHD-53D)
Gyors cseretalp: van (QB-42)
Cserélhető állványfej: igen
Anyaga: alumínium
Maximális terhelhetőség: 3kg
Maximális magasság: 153cm
Összecsukott méret: 28cm
Súly: 1,1kg
Vízmérték: van
Mellékel táska: van
Csavaros lábrögzítés
Kivehető középoszlop
Láb: 2 szekciós
Állvány fej típus: gömb fej (QHD-53D)
Gyors cseretalp: van (QB-42)
Cserélhető állványfej: igen
Anyaga: alumínium
Maximális terhelhetőség: 3kg
Maximális magasság: 153cm
Összecsukott méret: 28cm
Súly: 1,1kg
Vízmérték: van
Mellékel táska: van
Csavaros lábrögzítés
Kivehető középoszlop
| Gyártó | Velbon |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 3kg |
| Tömeg | 1.1kg |
| Maximális magasság | 153cm |
| Legalacsonyabb állás | 28cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Típus: 3 lábú állvány
Láb: 2 szekciós
Állvány fej típus: gömb fej (QHD-53D)
Gyors cseretalp: van (QB-42)
Cserélhető állványfej: igen
Anyaga: alumínium
Maximális terhelhetőség: 3kg
Maximális magasság: 153cm
Összecsukott méret: 28cm
Súly: 1,1kg
Vízmérték: van
Mellékel táska: van
Csavaros lábrögzítés
Kivehető középoszlop
Láb: 2 szekciós
Állvány fej típus: gömb fej (QHD-53D)
Gyors cseretalp: van (QB-42)
Cserélhető állványfej: igen
Anyaga: alumínium
Maximális terhelhetőség: 3kg
Maximális magasság: 153cm
Összecsukott méret: 28cm
Súly: 1,1kg
Vízmérték: van
Mellékel táska: van
Csavaros lábrögzítés
Kivehető középoszlop
