Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 28mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 18kg |
| Tömeg | 1.18kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 156.5cm |
| Szállítási méret | 47.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Fotopro X-Aircross 2 szénszálas állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
84.990 Ft
Fotopro X-Aircross 3 szénszálas állvány - Orange
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
84.990 Ft
Fotopro X-Aircross 3 szénszálas állvány - Gray
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
84.990 Ft
