Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 28mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 16kg |
| Tömeg | 1.46kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 165.5cm |
| Szállítási méret | 47.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
BENRO FBAT 15 5 SZEKCIÓS CARBON ÁLLVÁNY + VX20 szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
119.990 Ft
Benro Tortoise 14C karbon állvány + GX25 gömbfej kit
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
119.990 Ft
Benro Bat 24C carbon állvány + VX25 állvány fej szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
124.990 Ft
