Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 28.6mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 18kg |
| Tömeg | 1.3kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 175.5cm |
| Szállítási méret | 64cm |
| Legalacsonyabb állás | 48.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro FBAT 24C 4 szekciós szénszálas állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
94.990 Ft
Benro Rhino 05C 5 szekciós szénszálas állvány + VX20 fej szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
95.989 Ft
