Leírás és Paraméterek
Benro Table Pod Kit - szénszálas asztali állvány. Ideális eszköz tartalomgyártóknak kisebb kamerákhoz, tabletekhez és mobiltelefonhoz.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Lábtagok száma | 3 |
| Garancia | 10 év |
| Maximális terhelhetőség | 3 kg |
| Maximális magasság | 22 cm |
| Tömeg | 0,415 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Fotopro X-Aircross Mini carbon állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
44.990 Ft
Leírás
Benro Table Pod Kit - szénszálas asztali állvány. Ideális eszköz tartalomgyártóknak kisebb kamerákhoz, tabletekhez és mobiltelefonhoz.