Leírás és Paraméterek
Velbon UTC-63 Karbon Utazó állvány
| Átmérő | 30mm |
| Gyártó | Velbon |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 10kg |
| Tömeg | 1.5kg |
| Lábtagok száma | 6 |
| Maximális magasság | 155cm |
| Szállítási méret | 36cm |
| Legalacsonyabb állás | 5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro TMA37C Mach3 Szénszálas Állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
164.990 Ft
Velbon GEO E635 D Szénszálas Prémium Állvány
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
-58%
Leírás
Velbon UTC-63 Karbon Utazó állvány
