Leírás és Paraméterek
- Fluid head tervezés a sima és precíz mozgásokért.
- Tartós, könnyű alumíniumból készült.
- Állítható hosszúságú fogantyú a kényelmes kezelésért.
- Kompatibilis számos kamerával és állványrendszerrel.
- Ideális filmes projektekhez és magas színvonalú videókhoz.
- Maximális Terhelés: 6 kg
- Bázis átmérője: 60.5 mm
- Fogantyú hossza: 220 mm - 350 mm
| Gyártó | Fotopro |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 0.7kg |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 1 év |
| Technikai adatok | |
| Típus | videófej |
| Szín | Fekete |
| Súly | 0,7 kg |
| Terhelhetőség | 6 kg |
| Méretek | 305*140*102mm |
| Garanciaidő | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Table Pod Tripod Kit - szénszálas asztali állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
49.990 Ft
Leírás
- Fluid head tervezés a sima és precíz mozgásokért.
- Tartós, könnyű alumíniumból készült.
- Állítható hosszúságú fogantyú a kényelmes kezelésért.
- Kompatibilis számos kamerával és állványrendszerrel.
- Ideális filmes projektekhez és magas színvonalú videókhoz.
- Maximális Terhelés: 6 kg
- Bázis átmérője: 60.5 mm
- Fogantyú hossza: 220 mm - 350 mm
