Youtube videók
Leírás és Paraméterek
MeVideo Livestream alumínium állvány gömbfejjel. Ideális tartalomgyártóknak, vagy akár élő bejelentkezéshez is kisebb LED-lámpákhoz vagy akár mobiltelefonos streamelésekhez.
Maximális magasság: 170 cm.
Maximális teherbírás: 2kg.
| Átmérő | 31mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 1.9kg |
| Tömeg | 0.75kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 170cm |
| Szállítási méret | 19.09cm |
| Legalacsonyabb állás | 44.5cm |
| Garancia | 1 év |
| Maximális magasság | 170 cm |
| Szállítási méret | 64 cm |
| Tömeg | 0,75 kg |
Vélemények
Newell Torsio hajlítható lábú flexibilis állvány
Leírás
MeVideo Livestream alumínium állvány gömbfejjel. Ideális tartalomgyártóknak, vagy akár élő bejelentkezéshez is kisebb LED-lámpákhoz vagy akár mobiltelefonos streamelésekhez.
Maximális magasság: 170 cm.
Maximális teherbírás: 2kg.
