Leírás és Paraméterek
A Velbon GEO E635D (A) szénszálas állványa egy könnyű állvány, amely 67,5" magasságig emelkedik, kétrészes kivehető középső oszlopának és egyedi lábkiosztásának köszönhetően a talajhoz kellően közel vihető makrómunkához, ill. alacsony látószögű fotózáshoz.
A megfordítható 1/4"-20 és 3/8"-16 menetes csavar lehetővé teszi, hogy a választott állványfejet a lábakra szerelje. Az állványlábak mindegyike behúzható tüskés gumitalppal rendelkezik, amely extra stabilitást biztosít fűben, kavicson és egyéb laza terepen is. A szállításhoz egy hordtáska és egy stabilizáló ballaszttáska is tartozik.
A két részből álló középső oszlop leválasztható az extra alacsony látószögű vagy makrófotózás érdekében. Az ütköző egyszerűvé és könnyűvé teszi a középső oszlop magasságának rögzítését.
Mindegyik lábon van bevésett skála, így a lábak azonos magasságba állíthatók.
| Gyártó | Velbon |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 10kg |
| Tömeg | 2.05kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 183cm |
| Szállítási méret | 68cm |
| Legalacsonyabb állás | 24.2cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
| Velbon E635D (A) Műszaki adatok | |
| Terhelhetőség | |
| 22 font / 10 kg | |
| Maximális magasság középső oszlop nélkül | |
| 52,3" / 132,8 cm | |
| Minimális munkamagasság | |
| 5" / 12,7 cm | |
| Zárt hossz | |
| 22,2" / 56,4 cm | |
| Lábak | |
| Független lábterítés | |
| Igen | |
| Láb szakaszok | |
| 3 | |
| A láb jellemzői | |
| Behúzható, tüskés | |
| Csomagolás Info | |
| Csomag súlya | |
| 5,35 font | |
| Doboz méretei (HxSzxH) | |
| 29,25 x 5,5 x 5,5 hüvelyk |
Vélemények
Leírás
A Velbon GEO E635D (A) szénszálas állványa egy könnyű állvány, amely 67,5" magasságig emelkedik, kétrészes kivehető középső oszlopának és egyedi lábkiosztásának köszönhetően a talajhoz kellően közel vihető makrómunkához, ill. alacsony látószögű fotózáshoz.
A megfordítható 1/4"-20 és 3/8"-16 menetes csavar lehetővé teszi, hogy a választott állványfejet a lábakra szerelje. Az állványlábak mindegyike behúzható tüskés gumitalppal rendelkezik, amely extra stabilitást biztosít fűben, kavicson és egyéb laza terepen is. A szállításhoz egy hordtáska és egy stabilizáló ballaszttáska is tartozik.
A két részből álló középső oszlop leválasztható az extra alacsony látószögű vagy makrófotózás érdekében. Az ütköző egyszerűvé és könnyűvé teszi a középső oszlop magasságának rögzítését.
Mindegyik lábon van bevésett skála, így a lábak azonos magasságba állíthatók.
