Leírás és Paraméterek
Velbon Sherpa 100 Állvány
| Gyártó | Velbon |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
| Maximális magasság | 161,5 cm |
| Magasság | 130 cm |
| Szállítási méret | 60,5 cm |
| Tömeg | 1,4 kg |
| Teherbírás | 3,5 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Velbon Sherpa 100 Állvány