Leírás és Paraméterek
Velbon Sherpa 400 Állvány
| Gyártó | Velbon |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
| Maximális magasság | 161,5 cm |
| Magasság | 139,5 cm |
| Szállítási méret | 67 cm |
| Tömeg | 2,27 kg |
| Teherbírás | 6 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Rhino 14C 4 szekciós szénszálas állvány
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
79.990 Ft
Leírás
Velbon Sherpa 400 Állvány