Leírás és Paraméterek
Velbon ULTRA MAXi M Állvány
| Gyártó | Velbon |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 2kg |
| Tömeg | 0.92kg |
| Maximális magasság | 138.5cm |
| Szállítási méret | 33.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 36.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Travel Slim alumínium állvány szett N00 fejjel
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 25.
44.990 Ft
Leírás
Velbon ULTRA MAXi M Állvány
