Leírás és Paraméterek
Benro A48FDS6PRO monopod szett
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Egylábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 2.68kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 177cm |
| Szállítási méret | 69cm |
| Legalacsonyabb állás | 69cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A2883FS4PRO AERO alumínium videó állvány szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
134.990 Ft
Benro A2573FS4PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
139.990 Ft
Leírás
Benro A48FDS6PRO monopod szett
