Leírás és Paraméterek
Benro A673TMBS8PRO videóállvány
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 8kg |
| Tömeg | 6.6kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 160cm |
| Legalacsonyabb állás | 72cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro C3883TS6PRO szénszálas videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
252.989 Ft
Benro C373FBV4H Carbon Videóállvány Szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
307.989 Ft
Leírás
Benro A673TMBS8PRO videóállvány
