Leírás és Paraméterek
Benro BV4 PRO Videóállvány Szett
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 6kg |
| Maximális magasság | 160cm |
| Legalacsonyabb állás | 80.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A373FBS6PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
219.989 Ft
Benro A373FBS8PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
229.989 Ft
Leírás
Benro BV4 PRO Videóállvány Szett
