Leírás és Paraméterek
Benro C373FBV4H Carbon Videóállvány Szett
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 3.8kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 163cm |
| Szállítási méret | 79cm |
| Legalacsonyabb állás | 31cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro C373FBV6H Carbon Videóállvány Szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
-36%
Leírás
Benro C373FBV4H Carbon Videóállvány Szett
