Leírás és Paraméterek
A Fotopro DV-2 egy professzionális és megfizethető videoállvány azoknak a videókészítőknek, akik megbízható, stabil és masszív állványt keresnek 1,8 méteres maximális munkamagassággal.
A videoállvány maximális terhelhetősége: 8 kilogramm! A fej egy ipari szabvány szerint készült 75 mm-es csészébe van helyezve, amely vízmértékkel rendelkezik a precíz beállítás érdekében. A mellékelt videofejnek van egy mozgatókarja és egy gombja a pásztázás és a dőlésszög beállításához. A gyorskioldós cseretalp 1/4" és 3/8" csavarral rendelkezik, amellyel bármilyen típusú kamera felhelyezhető rá, és védett a véletlen kieséstől.
Az állvány lábai kihúzhatóak és 3 szegmensből állnak, melyek bilincszárral könnyen állíthatók. Az állvány erős és könnyű alumíniumból készült, így könnyen szállítható. A lapos lábak eltávolíthatók, így egy praktikus tüskés lábfej alkalmazható szokványosnál durvább terepre.
Jellemzők:
Anyaga: Alumínium
Szakasz: 3-szakasz
75 mm-es tál
Videofej fluid rendszerrel
Manfrotto stílusú QR tábla
360 fokos elforgatás, felfelé 75 fok, lefelé 90 fok
Lapos láb tüskés lábbal
3/8" és 1/4" tartozékok rögzítési lehetőségek
Beépített szóró
Beleértve a Pan-Armot
Súly: 3850g
Átmérő: 18mm
Összecsukva: 860 mm
Max. magasság: 1800 mm
Legalacsonyabb: 680 mm
Max. terhelés: 8 kg
6 év garancia
A dobozban
1x állvány
1x gömbfej
1x állvány táska
1x szerszám
1x használati útmutató
| Gyártó | Fotopro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 8kg |
| Tömeg | 3.85kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 180cm |
| Szállítási méret | 86cm |
| Legalacsonyabb állás | 68cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 6 év |
| Anyag | Alumínium |
| Súly (g) | 3850g |
| Átmérő | 18mm |
| Összecsukva | 860mm |
| Max. magasság | 1800mm |
| Legalacsonyabb állás | 680mm |
| Max. terhelés | 8kg |
Vélemények
Leírás
A Fotopro DV-2 egy professzionális és megfizethető videoállvány azoknak a videókészítőknek, akik megbízható, stabil és masszív állványt keresnek 1,8 méteres maximális munkamagassággal.
A videoállvány maximális terhelhetősége: 8 kilogramm! A fej egy ipari szabvány szerint készült 75 mm-es csészébe van helyezve, amely vízmértékkel rendelkezik a precíz beállítás érdekében. A mellékelt videofejnek van egy mozgatókarja és egy gombja a pásztázás és a dőlésszög beállításához. A gyorskioldós cseretalp 1/4" és 3/8" csavarral rendelkezik, amellyel bármilyen típusú kamera felhelyezhető rá, és védett a véletlen kieséstől.
Az állvány lábai kihúzhatóak és 3 szegmensből állnak, melyek bilincszárral könnyen állíthatók. Az állvány erős és könnyű alumíniumból készült, így könnyen szállítható. A lapos lábak eltávolíthatók, így egy praktikus tüskés lábfej alkalmazható szokványosnál durvább terepre.
Jellemzők:
Anyaga: Alumínium
Szakasz: 3-szakasz
75 mm-es tál
Videofej fluid rendszerrel
Manfrotto stílusú QR tábla
360 fokos elforgatás, felfelé 75 fok, lefelé 90 fok
Lapos láb tüskés lábbal
3/8" és 1/4" tartozékok rögzítési lehetőségek
Beépített szóró
Beleértve a Pan-Armot
Súly: 3850g
Átmérő: 18mm
Összecsukva: 860 mm
Max. magasság: 1800 mm
Legalacsonyabb: 680 mm
Max. terhelés: 8 kg
6 év garancia
A dobozban
1x állvány
1x gömbfej
1x állvány táska
1x szerszám
1x használati útmutató
