Leírás és Paraméterek
Benro A38FDS2PRO monopod szett
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Egylábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 2.5kg |
| Tömeg | 1.59kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 165cm |
| Szállítási méret | 63.5cm |
| Legalacsonyabb állás | 63.5cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Connect MCT28AFS2Pro Monopod Videófejjel
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
96.990 Ft
Leírás
Benro A38FDS2PRO monopod szett
