Leírás és Paraméterek
Viltrox VX-18M Video Állvány
| Gyártó | Viltrox |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 10kg |
| Tömeg | 4.06kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 188cm |
| Szállítási méret | 90cm |
| Legalacsonyabb állás | 84.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 1 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro Connect MCT28AFS2Pro Monopod Videófejjel
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
96.990 Ft
Leírás
Viltrox VX-18M Video Állvány
