Leírás és Paraméterek
Fotopro HCR-02 Horizontal Arm Carbon
A Fotopro HCR-02 Horizontal Arm Carbon segítségével Fotopro állványodat vízszintes használatra alakíthatod át, például portrék, termékfelvételek, makró- és dokumentum másolatok készítéséhez. A kar egy megfordítható 3/8"-16 - 1/4"-20 csavarral rendelkezik az állványfejhez. A másik végén a kar egy súlykampóval rendelkezik, amely egyensúlyban tartja a kamerát. A dönthető középoszlop a legtöbb Fotopro állvánnyal kompatibilis.
A pásztázási talprész 360 fokos elforgatási tartományban mozog, és a pontosság érdekében gravírozott jelölésekkel rendelkezik. A beépített vízmérték megkönnyíti a tökéletes vízszintes beállítást.
Jellemzők:
- Vízszintes használatra alkalmassá teszi állványodat
- Ideális portréfotózáshoz, termékfotózáshoz, makrófotózáshoz és másolóállványos felvételekhez
- Megfordítható 3/8"-16 / 1/4"-20 csavar
- Panning-talp, jelölésekkel és vízmértékkel ellátva
- Horog táska vagy ellensúlysúly rögzítéséhez
- Szénszálból készült
| Átmérő | 28mm |
| Gyártó | Fotopro |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 3kg |
| Tömeg | 0.44kg |
| Maximális magasság | 5cm |
| Garancia | 1 év |
| Anyag | karbon, alumínium |
| Középoszlop átmérő | 28mm |
| Konzol átmérő (állvány felőli rész) | 45mm |
| Középoszlop hossza | 37cm |
| Csatlakozás | 1/4" vagy 3/8" |
| Teherbírás | 3kg |
| Súly | 436g |
Vélemények
Benro C3883TS6PRO szénszálas videó állvány szett
Benro C373FBV4H Carbon Videóállvány Szett
Benro C373FBV6H Carbon Videóállvány Szett
Leírás
Fotopro HCR-02 Horizontal Arm Carbon
A Fotopro HCR-02 Horizontal Arm Carbon segítségével Fotopro állványodat vízszintes használatra alakíthatod át, például portrék, termékfelvételek, makró- és dokumentum másolatok készítéséhez. A kar egy megfordítható 3/8"-16 - 1/4"-20 csavarral rendelkezik az állványfejhez. A másik végén a kar egy súlykampóval rendelkezik, amely egyensúlyban tartja a kamerát. A dönthető középoszlop a legtöbb Fotopro állvánnyal kompatibilis.
A pásztázási talprész 360 fokos elforgatási tartományban mozog, és a pontosság érdekében gravírozott jelölésekkel rendelkezik. A beépített vízmérték megkönnyíti a tökéletes vízszintes beállítást.
Jellemzők:
- Vízszintes használatra alkalmassá teszi állványodat
- Ideális portréfotózáshoz, termékfotózáshoz, makrófotózáshoz és másolóállványos felvételekhez
- Megfordítható 3/8"-16 / 1/4"-20 csavar
- Panning-talp, jelölésekkel és vízmértékkel ellátva
- Horog táska vagy ellensúlysúly rögzítéséhez
- Szénszálból készült
