Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 25.2mm |
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 2kg |
| Tömeg | 2.2kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 157.5cm |
| Szállítási méret | 70cm |
| Legalacsonyabb állás | 50cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A1883FS2PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
106.490 Ft
