Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 3kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 178cm |
| Legalacsonyabb állás | 41cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A2883FS4PRO AERO alumínium videó állvány szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 25.
134.990 Ft
Feiyu-tech Pocket 3 - stabilizátoros akciókamera kombó szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
-27%
