Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 3.5kg |
| Lábtagok száma | 3 |
| Maximális magasság | 180cm |
| Legalacsonyabb állás | 44cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Feiyu-tech Pocket 3 - stabilizátoros akciókamera kombó szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
-27%
Benro A2573FS4PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
139.990 Ft
Benro A3883TS6PRO alumínium videó állvány szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
174.989 Ft
