Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 4kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 183cm |
| Legalacsonyabb állás | 34cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A2573FS6PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
154.990 Ft
Feiyu-tech Pocket 3 - stabilizátoros akciókamera kombó szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 25.
-27%
Benro A2573FS4PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
139.990 Ft
