Leírás és Paraméterek
Benro A38FD monopod
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Egylábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 18kg |
| Tömeg | 0.94kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 155cm |
| Szállítási méret | 54.1cm |
| Legalacsonyabb állás | 54.1cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Leírás
Benro A38FD monopod
