Leírás és Paraméterek
Benro A48FDS4PRO monopod szett
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Egylábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 4kg |
| Tömeg | 2.1kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 174cm |
| Szállítási méret | 66cm |
| Legalacsonyabb állás | 66cm |
| Rögzítés | Patent |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro A1573F alumínium állvány S2PRO videó fejjel
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
104.489 Ft
Benro A1883FS2PRO alumínium videó állvány szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 19.
106.490 Ft
Leírás
Benro A48FDS4PRO monopod szett
