Leírás és Paraméterek
Alumínium rövid középoszlop a következő BENRO állványokhoz: FTR28CB1G, FIF28AIB2, FIF28CIB2, FTA28CV1, FTA28AB1, FRHN24C, FRHN24CVX25, FBAT24C, FBAT24VCVX25.
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Alumínium |
| Tömeg | 0.22kg |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 3 Év |
| Szín | Fekete |
| Magasság | 16,5 cm |
| Hosszúság | 7,6 cm |
| Szélesség | 7,6 cm |
| Csavarmenet | 3/8"-16 |
| Súly | 220g |
Vélemények
Leírás
Alumínium rövid középoszlop a következő BENRO állványokhoz: FTR28CB1G, FIF28AIB2, FIF28CIB2, FTA28CV1, FTA28AB1, FRHN24C, FRHN24CVX25, FBAT24C, FBAT24VCVX25.