Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Ez a szett ideális videósoknak és filmes tartalomgyártóknak, akik nagyobb kamerákat és rigeket használnak, és stabil, sima mozgásvezérlést keresnek forgatások során. Az ergonomikus kezelőszervekkel könnyedén állíthatod a pan és döntés ellenállást, miközben a masszív alumínium lábak és az 75 mm-es fej stabil alapot adnak akár 8 kg-os felszerelésekhez is, így biztos lehetsz benne, hogy a kamerád minden helyzetben biztonságban áll.
A Benro BV8 videóállvány szett teljes értékű megoldást nyújt profi videós munkákhoz, legyen szó stúdiófelvételekről vagy külső helyszínes munkákról. A 5 fokozatú ellensúlyozás segít finoman megtalálni a kamerád egyensúlyát nehezebb rigek esetén is, míg a független pan és tilt csillapítás lehetővé teszi a precíz és sima kameramozgást. A szett része egy Manfrotto 501/504PL kompatibilis gyorskioldó lap, amivel könnyen rögzítheted vagy leveheted a kamerát, valamint a csuklós markolatok és cserélhető talpak biztosítják a stabilitást különféle terepeken. A tripod állítható középszétterjesztővel és gumitalpakkal/cserélhető tüskékkel érkezik, így akár kültéren is stabilan használhatod, és a masszív hordtáska könnyű szállítást tesz lehetővé fotózás vagy videózás során.
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Alumínium |
| Teherbírás | 8kg |
| Tömeg | 6.3kg |
| Maximális magasság | 160cm |
| Szállítási méret | 86.7cm |
| Legalacsonyabb állás | 71.5cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
| Terhelhetőség | max. 8 kg |
| Maximális munkamagasság | kb. 160 cm |
| Minimális magasság | kb. 71 cm |
| Összecsukott hossz | kb. 86,7 cm |
| Súly | kb. 6,3 kg |
| Anyag | alumínium lábak és BV8 fluid csillapítású fej |
| Fej típusa | 75 mm golyó/fej csatlakozás |
| Ellensúlyozás | 5 lépcsős (0–4) |
| Pan & tilt csillapítás | különálló 4-lépcsős beállítás |
| Panoráma tartomány | 360° |
| Döntési tartomány | +90 ° / –70 ° |
| Gyorskioldó lap | Manfrotto 501/504PL kompatibilis |
| Tartozék csatlakozó | 2× 3/8″-16 menet |
| Lábak szakaszai | 3 |
| Lábzár | csavaros (twist) |
| Tartozékok | gyorskioldó lap, pan markolat, középszétterjesztő, gumitalpak & cserélhető tüskék, hordtáska és vállszíj |
Vélemények
Benro A373FBS8PRO alumínium videó állvány szett
Leírás
Ez a szett ideális videósoknak és filmes tartalomgyártóknak, akik nagyobb kamerákat és rigeket használnak, és stabil, sima mozgásvezérlést keresnek forgatások során. Az ergonomikus kezelőszervekkel könnyedén állíthatod a pan és döntés ellenállást, miközben a masszív alumínium lábak és az 75 mm-es fej stabil alapot adnak akár 8 kg-os felszerelésekhez is, így biztos lehetsz benne, hogy a kamerád minden helyzetben biztonságban áll.
A Benro BV8 videóállvány szett teljes értékű megoldást nyújt profi videós munkákhoz, legyen szó stúdiófelvételekről vagy külső helyszínes munkákról. A 5 fokozatú ellensúlyozás segít finoman megtalálni a kamerád egyensúlyát nehezebb rigek esetén is, míg a független pan és tilt csillapítás lehetővé teszi a precíz és sima kameramozgást. A szett része egy Manfrotto 501/504PL kompatibilis gyorskioldó lap, amivel könnyen rögzítheted vagy leveheted a kamerát, valamint a csuklós markolatok és cserélhető talpak biztosítják a stabilitást különféle terepeken. A tripod állítható középszétterjesztővel és gumitalpakkal/cserélhető tüskékkel érkezik, így akár kültéren is stabilan használhatod, és a masszív hordtáska könnyű szállítást tesz lehetővé fotózás vagy videózás során.
