Leírás és Paraméterek
| Átmérő | 32.4mm |
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 18kg |
| Tömeg | 2.1kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 150cm |
| Szállítási méret | 57cm |
| Legalacsonyabb állás | 14cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
