Leírás és Paraméterek
Benro C3883TS6PRO szénszálas videó állvány szett
| Gyártó | Benro |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 6kg |
| Tömeg | 3.7kg |
| Lábtagok száma | 4 |
| Maximális magasság | 182cm |
| Legalacsonyabb állás | 34cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Benro C373FBV4H Carbon Videóállvány Szett
Nincs készleten
Várható szállítás: 2026. június 18.
307.989 Ft
Benro C373FBV6H Carbon Videóállvány Szett
Raktáron
Várható szállítás: 2026. május 22.
-36%
Leírás
Benro C3883TS6PRO szénszálas videó állvány szett
