Leírás és Paraméterek
| Műszaki adatok | |
| Terhelhetőség | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Gyorskioldó rendszer | Arca-típusú, csavaros rögzítés |
| Döntési tartomány | +90° / –90° (előre) |
| Libella (vízszintező) | nincs |
| Külön panoráma rögzítés | nincs |
| Állvány csatlakozó menet | 3/8"-16 |
| Fej csatlakozó menet | 1/4"-20 |
| Magasság | 80 mm |
| Talp átmérő | 31 mm |
| Súly | 227 g (8 oz) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.