Youtube videók
Leírás és Paraméterek
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Anyag | Szénszálas |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
| Teherbírás | 20 kg |
| Magasság | 161,5 cm |
| Szállítási méret | 63,5 cm |
| Tömeg | 1,96 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.