Youtube videók
Leírás és Paraméterek
Az Induro Hydra 2 Waterproof Carbon Fibre Series #2 háromlábú állvány a Benrotól egy innovatív vízálló utazóállvány, amely a kalandvágyó kültéri fotósokat szolgálja ki, akiknek minden időjárási körülmények között strapabíró támasztórendszerre van szükségük fényképezőgépükhöz. A fordítottan összecsukható kialakításnak köszönhetően a Hydra2 lenyűgöző 42,42 cm-esre hajtható össze, de a középső oszlop kihúzásával eléri a 152,9 cm-es maximális magasságot. Az egyedülálló szénszálas szövés maximalizálja az erő-súly arányt, míg a vízálló lábzárak és lábak felkészítik ezt az állványt a legzordabb körülményekre is. Öt részből álló lábakkal rendelkezik, amelyek maximum 17 kg terhelést bírnak el. A fém csavaró zárak víz- és porállóak, és túlméretezettek is, így nem kell levenni a kesztyűt, ha beköszönt a hideg időjárás.
Bármilyen szögben stabilitásra tervezték, három fokozatban állítható lábrögzítéssel és független lábkiosztással, alacsonyabb szögeket és maximális stabilitást biztosít. A beépített buborékszintező vízmérték segíti a teljesen vízszintes képek készítését, míg a csatlakoztatott ballasztkampó segít maximalizálni az állvány stabilitását. A CNC-megmunkálású túlméretezett középső oszloprögzítő gallér megkönnyíti a középső oszlop rögzítését bármilyen függőleges helyzetben.
- Vízálló csavart-zár kötések
- Túlméretes CNC-megmunkálású középső oszlopzáró gallér
- Mellékelt, rejtett imbuszkulcsok a lábfeszesség beállításához, az állítócsavar és a tartozékcsavar
- Három fokozatban állítható lábzárak
- Független lábterítés
- Ballaszt horog
- Buborék szint
| Gyártó | Benro |
| Lábak száma | Háromlábú |
| Típus | Egyéb |
| Anyag | Szénszálas |
| Teherbírás | 17kg |
| Tömeg | 1.5kg |
| Lábtagok száma | 5 |
| Maximális magasság | 153cm |
| Szállítási méret | 42.4cm |
| Legalacsonyabb állás | 33.6cm |
| Rögzítés | Csavaros |
| Garancia | 10 év |
| Teherbírás | 17 kg |
| Magasság | 153 cm |
| Szállítási méret | 42,4 cm |
| Tömeg | 1,5 kg |
Vélemények
Benro Induro CF 303 szénszálas állvány
Leírás
Az Induro Hydra 2 Waterproof Carbon Fibre Series #2 háromlábú állvány a Benrotól egy innovatív vízálló utazóállvány, amely a kalandvágyó kültéri fotósokat szolgálja ki, akiknek minden időjárási körülmények között strapabíró támasztórendszerre van szükségük fényképezőgépükhöz. A fordítottan összecsukható kialakításnak köszönhetően a Hydra2 lenyűgöző 42,42 cm-esre hajtható össze, de a középső oszlop kihúzásával eléri a 152,9 cm-es maximális magasságot. Az egyedülálló szénszálas szövés maximalizálja az erő-súly arányt, míg a vízálló lábzárak és lábak felkészítik ezt az állványt a legzordabb körülményekre is. Öt részből álló lábakkal rendelkezik, amelyek maximum 17 kg terhelést bírnak el. A fém csavaró zárak víz- és porállóak, és túlméretezettek is, így nem kell levenni a kesztyűt, ha beköszönt a hideg időjárás.
Bármilyen szögben stabilitásra tervezték, három fokozatban állítható lábrögzítéssel és független lábkiosztással, alacsonyabb szögeket és maximális stabilitást biztosít. A beépített buborékszintező vízmérték segíti a teljesen vízszintes képek készítését, míg a csatlakoztatott ballasztkampó segít maximalizálni az állvány stabilitását. A CNC-megmunkálású túlméretezett középső oszloprögzítő gallér megkönnyíti a középső oszlop rögzítését bármilyen függőleges helyzetben.
- Vízálló csavart-zár kötések
- Túlméretes CNC-megmunkálású középső oszlopzáró gallér
- Mellékelt, rejtett imbuszkulcsok a lábfeszesség beállításához, az állítócsavar és a tartozékcsavar
- Három fokozatban állítható lábzárak
- Független lábterítés
- Ballaszt horog
- Buborék szint
