Leírás és Paraméterek
A fej beépített, rögzíthető 360°-os panoráma talppal rendelkezik, amely lehetővé teszi a teljes körbeforgatást.
Az oldalirányú eltolás maximum 14 mm, míg az előre–hátra irányban akár 44 mm-es finom állítás is elérhető. A csomag része egy 3,9 hüvelyk hosszú, Arca-kompatibilis gyorscseretalp, amely speciálisan az MP80 fogaskerekes rendszeréhez kialakított sínnel rendelkezik.
A mindössze 0,7 kg (1,5 lb) tömegű fej közvetlenül rögzíthető állványra a szabványos 3/8"-16-os alsó csatlakozómenet segítségével. A mellékelt 1/4"-20-as menetátalakító adapterrel meglévő állványfej tetejére is felszerelhető, így további mozgástartomány és nagyobb rugalmasság érhető el.
Az alsó talprész átmérője 80 mm.
| Műszaki adatok | |
| Anyag | alumínium |
| Gyorskioldó rendszer | Arca-kompatibilis |
| Vízszintes eltolás | |
| Balról jobbra | 14 mm |
| Előre–hátra | 44 mm |
| Maximális terhelhetőség | 12 kg (26,4 lb) |
| Talp átmérője | 80 mm |
| Méretek | 137 × 120 × 57 mm |
| Súly | 680 g (1,5 lb) |
Vélemények
Leírás
A fej beépített, rögzíthető 360°-os panoráma talppal rendelkezik, amely lehetővé teszi a teljes körbeforgatást.
Az oldalirányú eltolás maximum 14 mm, míg az előre–hátra irányban akár 44 mm-es finom állítás is elérhető. A csomag része egy 3,9 hüvelyk hosszú, Arca-kompatibilis gyorscseretalp, amely speciálisan az MP80 fogaskerekes rendszeréhez kialakított sínnel rendelkezik.
A mindössze 0,7 kg (1,5 lb) tömegű fej közvetlenül rögzíthető állványra a szabványos 3/8"-16-os alsó csatlakozómenet segítségével. A mellékelt 1/4"-20-as menetátalakító adapterrel meglévő állványfej tetejére is felszerelhető, így további mozgástartomány és nagyobb rugalmasság érhető el.
Az alsó talprész átmérője 80 mm.